KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Roof Bistro ofron pune per punetor KAMARIER, orari i punes 8 ore pune ne dite, kontrat pune, kushtet e punes jen te mira, pagesa me marrveshjes, per me shume inforamta kontaktoni ne numer telfoni, Adresa...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Restorant Te Pishta ofron pune per nje enelarese paga dhe orari simbas marrveshjes, Adresa afer spitalit te Q.K.U.K’s Lagjja e Spiatlit ne Prishtine.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Lord’s Caffe Bar ofron pune per kamarier, 5 dite ne javte, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, personat e interesuar te kontaktojne ne numrin e telfonit ose te vizitojne lokalin i cili gjendet ne rrugen Vëllezërit...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Roof Bistro ofron pune per punetor/e MIRMBAJTESE, orari i punes 8 ore pune ne dite, kontrat pune, kushtet e punes jen te mira, pagesa me marrveshjes, per me shume inforamta kontaktoni ne numer telfoni, Adresa...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Star Market ofron pune per punetor/shites ne market ne sektorin e frutave dhe perimeve, perpasi kan kandidatet me pervoj pune paraprake, kushtet e punes ajne te mira, orari dhe pagesa sipas marrveshejs, te interesuarit per...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Nova Bar ofron pune per shank - kamarier, orai dhe pagesa sipas marrveshjes, per me shume informata na kontaktoni ne numer telfoni, Adresa lagjja Dardani ne Prishtine.

Shes Chevrolet Captiva 2.0 VCDI dizel

Dërguesi i shpalljes

Shes Chevrolet Captiva 2.0 VCDI dizel, viti i prodhimit 2008, manual, tempomat, komanda ne timon, klim ac, navigacion, abs, air bag, goma te reja verore me fellne, mbyllje qendrore, te kaluar 193.000KM, veture eshte ne...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Roof Bistro ofron pune per punetor/e kuzhinjer, orari i punes 8 ore pune ne dite, kontrat pune, kushtet e punes jen te mira, pagesa me marrveshjes, per me shume inforamta kontaktoni ne numer telfoni, Adresa...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Furra Qerimi 3 ofron per nje punetore/femra shitese ne furre, kushtet e punes jane te mira, orari dhe pagesa sipas marrveshje, te interesuarat te kontaktojne ne numer telfoni, Adresa Te Qafa ne Prishtine.

Shes banesen 109m2 kati i -VIII- / Fushe Kosove

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 109m2 kati i -VIII- ne Fushe Kosove. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, dy ashensor, banesa eshte e gateshme per banim, banesa posedon edhe fleten poseduse, çmimi sipas marrveshjes.