KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Ofroj pune per nje punetore per pastrimin e baneses 1 her ne javt, te jet person i sjellshum te ket provoj pune, orari dhepagesa sipas marrveshjes, Adresa rruga Kaqaniku lagjja e Muhaxherve ne Prishtine.

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune si mesuese private e femijeve nga klasa 1-5 ne Prishtine, ndihme ne detyra te shtepise, ushtrime per teste etj ose ndonje pune tjeter mundesisht me gjysme orari, poashtu ne Prishtine.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Restaurant Detari ofron pune per nje punetore/ndihmese kamarire, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, te intersuarat per me shume informta rreth punes te kontaktojne Adresa lagjja Arberi ne Prishtine.046861861

Sandwich Bar - part time

Shpend Krasniqi

Sandwich Bar ofron pune per 2 punetor Ndihmes ne lokalin me gjysme orari te punes, 4 ore pune ne dite, dhe dita e Diele pushim javor, paga per gjysme orari eshte 150€ + Diele Pushim...

Jap me qira studion profesionale te bukurisë

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira studion profesionale te bukurisë, lokali posedon 40m2 kati perdhes. Studioja posedon të gjitha pajisjet për të ofruar shërbime për flokë, fytyrë dhe thonjë, lokali eshte ne nje vend shume te frekuentuar dhe...

Kerkoj bashkëbanuese

Fitore

Kerkoj bashkbanuse ne kuader te baneses 48m2 kati i -III- lagjja Dardani ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar, çmimi sipas marrveshjes.

Ofroj pune

Elite

Butiku ELITE ofron pune per penetore/femera, dëshironi të bëheni pjes e ekipit tone, te interesuarat kan mundesi te paraqiten ne lokalin tone i cili gjindet në Pallatin e Rinisë/newborn ne qender te Prishtines.

Shes banesen 90.51m2 kati i -IV- / Prishtine

Mentor

Shes banesen 90.51m2 kati i -IV- rruga Hysen Terbeza mbrpa QKUK-s lajja Prishtina e re ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa pefundon ne Dhjetor 2022, çmimi 950€ i...