KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Ofroj pune per pastruese/mirembajtese per shtepi/Ville, orari do te jete çdo dite nga 4 ore ne dite, nga e Hena ne te Premten, Te interesuarat per me shum informta rreth punes te kontaktojn ne numer...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Tutto Passta ofron pune per punetore ndihemes ne kuzhin, pranojm kanditat edhe pa pervoj pune, kushtet e punes jane te mira, kontrat pune, trust te paguar, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, per me shum i...

Ofroje pune

Dërguesi i shpalljes

Restorant te Pishat ofron pune per nje kamarier dhe nje ndihmes skarist, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, te interesuarit per me shume informacione te kontaktojne ne numer telfoni, Adresa Lagjja Spitali afer Q.K.U.K’s ne Prishtine.

Shes lokalin 84m2 kati perdhes / Prishtine

besim

Shes lokalin 84m2 kati perdhes rruga Xhemail Mustafa lagjja Dardani ne Prishtine. Lokali posedon nxemje qendrore, banjo, lokali eshte ne nje vend shume te pershtashem per shum lloj veprimatri biznesi, çmimi sipas marrveshjes

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

MONACO LOUNGE shpall konkurs pune per kamarier/e dhe shankist/e, orari i punes eshte 8 ore ne dite, Te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit per me shume informacione rreth punes, Adresa...

Shes Audi Q7 3.0 TDI V6 Quattro

Dërguesi i shpalljes

Shes Audi Q7 3.0 TDI V6 Quattro, viti i prodhimit 2011, Modeli: 3.0 TDI / 245 PS / 241 HP, Diesel, 7 ulëse, 8 shpejtësi, Automatic, te kaluara 188.000KM, Quattro (4x4), Radio, Mp3/Bluetooth/Aux, Klimatorik/AC, timon...

Ofroj pune

hausmarket

Haus Market ofron pune per punetore/ARKATARE, kushtet e punes jane te mira, orari eshte i plote, pagesa sipas marrveshjes, te inetresuarat per me shum informta rreth punes te kontaktojne ne numer telfoni ose te na...