KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Sallon ondulimi Passionada ofron pune per dy punetore ne sallon frizere, kandidatet duhet te ket njohuri shkurtimin e flokeve, fenirim, shatir, frizura, depilim, manikyr pedykyr, orari i punes sipas marrveshjes, pagesa 500€, te inetersuarat per...

Kerkoj punë

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune si ndihems per knauf, fasada, murator, klimatizim, moler ose ne ndonje mobileri per parket, laminat etj, posedoj leje qarkullimi kategoria B.

Shes banesen 48m2 kati i -VII- / Fushe Kosve

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 48m2 kati i -VII- perball salles se sportit te shkolles Selman Riza ne Fushe Kosove. Banesa posedon nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, ashensor funksional, banesa eshte e mobiluar, banesa...

Ofroj punë/ Ndihmës

Dërguesi i shpalljes

Maxx Group ofron punë për 3 ndihmës/meshkuj rreth punëve teknike. Përvoja paraprake e punës nuk është e obligueshme. Kushte dhe orar te punes shume te mira. Të interesuarit per me shum informta rreth pune te...

Shes makinen e qepjes

Dërguesi i shpalljes

Shes makinen e qepjes firma Singer prodhim i vitit 1937, makina eshte ne gjendje te mire, çmimi sipas marrveshjes.

Shes materialin e shtepis

Dërguesi i shpalljes

Shes materialin e shtepis si dyre, dritare, shkall, kulmin/çatin, pisha, etj. Adresa Adresa rruga Fazli Grajqevic ne Prishtine.

Ofroj pune per 4 persona

Dërguesi i shpalljes

EL3 SH.P.K. Ofron pune per 2 elektricista per instalime elektrike me pervoj pune dhe 2 fillestar per instalime elektrike, kushtet e punes jane te mira. Te interesuarit per me shum informacione rreth punes te lajmerohen...