KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune

pre

Premium Patundshmeri ofron pune per Agjent/e per pune ne terren dhe zyre. Përgjegjësitë dhe detyrat: Drejton klientet ne shitjet, blerjet dhe marrjen apo dhenjen me qera te pronav Angazhimi me partnerët e biznesit; Ndërtimi i...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Ofroj pune per nje punetore/ndihmse ne punet e shtepis, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, te interesuarat per me shume informta rreth punes te konatktojne ne numer telfoni. Adresa rruga Haki Pavataj nr8 ne fillim te...

Jap me qira lokalin 50m2 kati i -I- / Prishtine

Lorik Idrizi

Jap me qira lokalin 50m2 kati i -I- Te parku (përmendorja) dhe varri i Ibrahim Rugoves afër udhëkryqit, ngjitur per restaurant Italian Pizza.lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Lokali ka 2(dy) hymje (lindje dhe perendim),...

SHES BIZNESIN

Dërguesi i shpalljes

Shes biznesin i gatshem per pune, bilardo, pikado, tv, kafe aparat, frigo, zerim, kamera 8mpx, alarm, i gjith inventari eshte i ri, çmimi sipas marrveshjes.