KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Kërkoj punë

Eranda

Kerkoj pune si edukatore ose asistente administrative.Jam e diplomuar ne letersi shqipe,kam eksperienc per mbikqyrjen e femijeve si dhe kam punuar edhe ne administrate.Per cdo info me shume mund te me kontaktoni ne viber.

Shes banesen 47m2 kati i -I- / Prishtine

Access

Shes banesen 47m2 kati i -I- lagjja Tophane ne Prishtine banesa ka nje dhome gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo, ballkon,lift, banesa posedon dokumentacion te rregullt, banesa shitet komplet me mobilje. Kontaktoni nga ora...

Shes orbitrekun

Dërguesi i shpalljes

Shes orbitrekun shume pak i perdorun ne gjendje te rregullt, çmimi sipas marrveshjes

Ofroj pune / rrobaqepse

Cimi

Ofroj punë per 7 punetore (F) rrobaqepse me pervoj pune Nje punetore per hekurosje. Orari dhe pagesa me marrveshje. Kontakti nga ora 09:00h - 17:00h e Henë - e Premte Adresa:Rr.Xhemail Mustafa ne Fushe Kosove...