KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes banesen 85.62m2 kati i -II- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Mos paguaj qira bleje banesën tënde! Ofrohet PËR ‪‎SHITJE Banesë në ndërtim e sipër 2+1 me çmim shumë të volitshëm tek “Lugina e Perëndimit” , në Kalabri -Prishtinë me invesitorë “Pozhegu Brothers” Siperfaqja e baneses...

Shes banesen 66m2 kati i -VI- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 66m2 kati i -VI- Rr.Nazmi Gafurri afer shkolles "Gjergj Fishta" ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korridor, ballkon, banjo, ashensor, parking. Çmimi 52.000€ i diskutushem

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune ne ndonje market, restaurant si kamarier kam pervoj pune.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

"Caffe&Bar Momento" ofron pune per kamarier me pervoj pune per afat me te gjat, orari dhe pagesa me marrveshjes. Adresa: Lagjja Ulpian ne Prishtine

Jap me qira banesen 32m2 kati -I- / Prishtine

Vlera vlera

Jap me qira banesen 32m2 kati -I- afer furres "qermi2" lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine banesa ka nje dhome gjumi, nje dhome dite, kuzhine, banjo, korridor, ballkon. Banesa ka ngrohje qendrore me Termokos. Çmimi...