KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Mesuese Private

Dërguesi i shpalljes

Ofroje mesim privat per nxenesit nga parashkollor deri ne klasen e 5. Mesimi mbahet ne shtepite e juaja me orar te caktuar bashkearisht. Çmimi varet nga oret qe mbajme çdo dite. Jam studente ne fakultetin...

Shes ora dore

Dërguesi i shpalljes

Shes ora dore te firmave "lacoste dhe ferrari" te sapo ardhura nga Zvicrra jane origjinale te pa perdorura. Çmimi sipas marrveshjes

Shes Opel Astra 1.9 dizel

Dërguesi i shpalljes

Shes Opel Astra 1.9 dizel, 6 shpejtesi, viti i prodhimit 2007, ngjyra e hirt metalike, 59.700KM te kaluara, vetura eshte e servisuar dhe ka goma te reja (michelin). Vetura eshte blere ne Gjermani dhe eshte...

Shes 20 ari toke / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes 20 ari toke rruges per Germi afer shkolles se mesme Gjin Gazuli ne Prishtine toka posedon dokumntacion te rregullt dhe flet poseduse. Çmimi sipas marrveshjes

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune ne ndonje butik, market, furr buke ose kopsht te femijeve, kam pervoj pune ne shitje dhe ne punen me femijet gjithashtu.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

"AUTO FIX" ofron pune per ne autolarje, orari dhe pagesa me marrveshjes. Adresa: Lagjja Veternik-Prishtine

Kerkoj bashkebanuse

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj bashkebanuse (f) ne kuader te baneses 64m2 kati i -IV- lagjja Ulpian ne Prishtine banesa ka dhoem, kuzhin, banjo, korridor, banesa eshte e mobiluar komplet