KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes Citoren 2.0

Dërguesi i shpalljes

Shes Citroen 2.0 kombi, viti i prodhimit 1998, ngjyra e hirt, vetura eshte e sapo ardhur nga Zvicrra, vetura eshte ne gjendje te rregullt.

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune ne dnonje fabrik, restorant ose ne teren posedoj patent shofer te kategoris B. Lipjan-Ferizaj.

Ofroj pune per nje edukatore / Prizren

Dërguesi i shpalljes

Kopshti "Hapi i Parë" kërkon Edukatore, Mund të aplikojnë të gjithë të interesuarit të cilët plotësojnë këto kritere: - Kanë të përfunduar Fakultetin e Edukimit (programin parafillor); - Kanë të përfunduara trajnime adekuate/profesionale të çertifikuara...

Kërkoj punë

Eranda

Kerkoj pune si edukatore ose asistente administrative.Jam e diplomuar ne letersi shqipe,kam eksperienc per mbikqyrjen e femijeve si dhe kam punuar edhe ne administrate.Per cdo info me shume mund te me kontaktoni ne viber.