KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Villa Shpati ofron pune per nje pastrues/e, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, Adresa Magjistralja Prishtine-Mitovice km 4 ne Prishtine

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

MEGATEK S.A, hipermarketi më i madh i tipit Do It Yourself në Shqipëri, i cili ofron shitje me shumicë dhe pakicë, po kërkon të punesoje Kasiere ne kuader te zgjerimit te aktivitetit me projekte te...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

YLLI BEC per shkakt te zgjerimit te rrjetit hap konkurs pune: Agjente shitjes ne terren(F) Detyrat dhe pergjesgjesite per poziten e shpallur jane- - Merret me shitjen ne terren te produkteve te kompanise sone -...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Caffe N'Soliter ofron pune per shankist, me pervoj pune ose pa pervoj pune, orari i punes sipasmarrveshje, pagesa 270-350€ nevaret pervoja e punes, Adresa lagjja Ulpian ne Prishtine

Shes Iphon 10

Dërguesi i shpalljes

Shes Iphone 10 ne gjendje fantastike por vetem pak i demtuar, çmimi 300€ i dilutushem.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

MEGATEK S.A, hipermarketi më i madh i tipit Do It Yourself në Shqipëri, i cili ofron shitje me shumicë dhe pakicë, po kërkon të punesoje Banakier/e ne kuader te zgjerimit te aktivitetit me projektin me...

Shes banesen 82m2 kati i -V- / Gjilan

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 82m2 kati i -V- ne Gjilan. Bnaesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, depo, banesa eshte e mobiluar dhe e shes me mobilje ose pa mobilje, çmimi sipas marrveshjes.