Jap me qira banesen 80m2 kati i -II- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 80m2 kati i -II- rruga Muharrem Fejza lagjja Mati-1 ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, dy ballkon, shpajaz, banesa eshte e mobiluar, çmimi sipas marrveshjes.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Ofroj pune per nje punetore per pastrimin e baneses 1 her ne javt, te jet person i sjellshum te ket provoj pune, orari dhepagesa sipas marrveshjes, Adresa rruga Kaqaniku lagjja e Muhaxherve ne Prishtine.

Jap me qira studion profesionale te bukurisë

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira studion profesionale te bukurisë, lokali posedon 40m2 kati perdhes. Studioja posedon të gjitha pajisjet për të ofruar shërbime për flokë, fytyrë dhe thonjë, lokali eshte ne nje vend shume te frekuentuar dhe...

Kerkoj bashkëbanuese

Fitore

Kerkoj bashkbanuse ne kuader te baneses 48m2 kati i -III- lagjja Dardani ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar, çmimi sipas marrveshjes.

Shes banesen 90.51m2 kati i -IV- / Prishtine

Mentor

Shes banesen 90.51m2 kati i -IV- rruga Hysen Terbeza mbrpa QKUK-s lajja Prishtina e re ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa pefundon ne Dhjetor 2022, çmimi 950€ i...

Shes lokalin 84m2 kati perdhes / Prishtine

besim

Shes lokalin 84m2 kati perdhes rruga Xhemail Mustafa lagjja Dardani ne Prishtine. Lokali posedon nxemje qendrore, banjo, lokali eshte ne nje vend shume te pershtashem per shum lloj veprimatri biznesi, çmimi sipas marrveshjes