Shes inventarin

Shpresa Karabeg

Shes inventarin e lokalit(butik), përmban mbajtëse për rroba të gjata e të shkurta me dollapa dhe rafta, raft për qorapa, bizhuteri, të mbrendshme etj. Jan të punuara me hekur dhe full mediapan.

SHES BIZNESIN

Dërguesi i shpalljes

Shes biznesin i gatshem per pune, bilardo, pikado, tv, kafe aparat, frigo, zerim, kamera 8mpx, alarm, i gjith inventari eshte i ri, çmimi sipas marrveshjes.

Shes bicikleten Gravel Focus Al APex Paralane

Dërguesi i shpalljes

Shes bicikleten GRAVEL Focus Apex Paralane Al, pothuejse e re, bicikleta eshte e madhesise M me kornize alumni por me fork(vilushk)Karbonit, pjeset i ka Sram Apex me 11 shpejtesi -11x34T dhe 44T, gomat Shwalbe G-One...

Shes revista, gazeta

Dërguesi i shpalljes

Shes numra te ndryshem te revistave, gazetave dhe Libra, si Teuta,Flatra,Imedica,Kosovarja,OK Kids, Gazeta me shumicë dhe pakicë, çmimi 50€

Shes veturen per femi

Dërguesi i shpalljes

Shes veturen per femi firma Pilsan, vetura eshte shum pak e perdorur, femijet mund ta vozitin nga mosha 2-5 vjeç, çmimi 150€

Shes paisjet e Estetikes

Dërguesi i shpalljes

Shes te gjitha paisjet te Estetikes si shtratein per estetike per tretmane lekure, karriga per pedikyr, karriga per larje te flokeve, tavolina per manikyr plus gjitha produkete per tretmane lekure.

KERKESE PER OFERTIM

Dërguesi i shpalljes

KERKESE PER OFERTIM Kompania ndërtimore DEA-BAU SH.P.K me seli ne Fushe Kosove, kerkon ekip ose kompani ndertimi per kryerjen e puneve te vrazhda. Të Interesuarit mund te dergojne ofertat e tyre ne email adresen [email protected]