Shes lavatriqen

Dërguesi i shpalljes

Shes lavatriqen firma Sharp 5kg, te interesuarit te kontaktojne ne numer telfoni, çmimi sipas marrveshjes.

Shes tavolinen

Dërguesi i shpalljes

Shes tavolinen e bukes po thuajse e re, per me shume inforamta na kontaktoni ne numrin e telfonit, çmimi sipas marrveshejs.

Shes shporet

Ardiana

Shes shporetin i perdorur vetem 6 muj eshte gjysme alfa, ne gjendje te rregullt, çmimi 190€

Shes orman/regall

Dërguesi i shpalljes

Shes orman/regall për palosjen e rrobave, dimensionet 2x55 i lartë dhe 2x70 i gjerë, çmimi sipas marrveshjes.

Shes mobiljet/kendin

Dërguesi i shpalljes

Shes mobiljet/kendin modern me librari i paperdoru, kendi ka sungjer superkualitet te but/soft ulset i ka me ngjits edhe me patenta per pastrim te let ashtu edhe jastekat, dimensionet gjatsia3x80cm, kendi ka libraria 1x50cm, kendi...