Shes banesen 102m2 kati i -VIII- / Lipjan
1429

Përmbajtja

Shes banesen 102m2 kati i -VIII- ne Lipjan. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, ballkon. Banesa eshte e pa mobiluar dhe e gatshem per banim. Çmimi sipas marrveshjes ose bej nderrim me ndonje vetur.