Jap me qira banesen/zyren 60m2 kati i -I- / Prishtine
1082

Përmbajtja

Jap me qira banesen/zyren 60m2 kati i -I- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon 3dhoma/zyre, korridor, banjo, nxemje qendrore, dy klima dhe pamje nga rruga kryesore dhe mbrapa nderteses. Banesa gjendet në një vend të frekuentuar dhe ofron shum mundësi zhvillimi për qëllime afariste.