Jap me qira banesen 57m2 kati i -V- ne qender te Prishtines
678

Përmbajtja

Jap me qira banesen 57m2 kati i -V- ne qender te Prishtines banesa ka një dhomë gjumi, një dhomë të madhe të dites, një kuzhinë, një banjo dhe një ballkon me pamje nga sheshi Zahir Pajaziti. Banesa është e sapo renovuar, ka dritare të reja që izolojne zhurmën dhe nuk lejojne të depërtojë ftohti gjatë dimrit apo të nxehtit gjatë verës.
Përveç kësajë banesa ka të instaluar edhe nxemjet qëndrore që në këtë pjesë te qytetit funksionojnë shumë mirë.
Banesa është e mobiluar mirë dhe poashtu ka të gjitha paisjet shtëpiake si: shporet, frigorifer, makine per larjen e rrobave, termo. Çmimi sipas marrveshjes.
044 737 934 ose 049 285 158