Ofroj pune
500

Përmbajtja

Restorant Monaco Lounge ofron pune per 2 shankiste, 2 kamariere, orari i punes dhe pagesa sipas marrveshjes, te interesuarat mund te lajmrohen ne numrat e telefonit, Adresa Pallati i Rinise ne qender te Prishtines.