Shes banesen 82m2 kati i -V- / Gjilan
176

Përmbajtja

Shes banesen 82m2 kati i -V- ne Gjilan. Bnaesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, depo, banesa eshte e mobiluar dhe e shes me mobilje ose pa mobilje, çmimi sipas marrveshjes.